603 868 518 537 899 877, biuro@grandfn.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk włoskijęzyk francuskijęzyk rosyjski facebook

Pakiet Pośrednik Plus

Decydując się na sprzedaż lub zakup mieszkania, pierwszą kwestią nad którą warto się zastanowić, to w jaki sposób może pomóc nam biuro nieruchomości. Dlaczego my?

Korzyści dla kupującego:

·       Pomoc w znalezieniu odpowiedniej nieruchomości, zgodnej z referencjami klienta

·       Bezpieczeństwo- oferty, którymi zajmuje się biuro są pewne i sprawdzone

·       Pomoc z formalnościami- pośrednik sprawdza stan prawny danej nieruchomości ORAZ odpowiada za bezpieczeństwo transakcji zgodnej z przepisami prawnymi.

·       Negocjowanie warunków umowy oraz ceny

·       Udzielenie wsparcia w załatwieniu formalności w urzędach i instytucjach

·       Transakcja poprowadzona jest od A do Z – od momentu pierwszej wizyty w oddziale, zbadanie zdolności kredytowej, znalezienia i prezentowania nieruchomości, kompletowania wszelkich dokumentów potrzebnych do umowy przedwstępnej, darmowa pomoc w uzyskaniu kredytu a także załatwienie formalności związanych z umową notarialną.

·       Dobór kredytu – sprawdzenie zdolności kredytowej i najlepszej oferty spośród wszystkich banków

 

·       Lojalność się opłaca ! Dodatkowo korzystając z usług doradztwa kredytowego dla klienta przewidziany jest rabat na pośrednictwo w obrocie nieruchomościami.

 

Korzyści dla sprzedającego:

·       Bezpłatne doradztwo w zakresie przygotowania oferty do sprzedaży

·       Oszczędność czasu - dokładny i szczegółowy opis nieruchomości stworzą licencjonowani i doświadczeni pośrednicy.

·       Przeprowadzenie kampanii reklamowej- promowanie ofert na najczęściej przeglądanych portalach oraz dostępność oferty w biurze.

·       Możliwość zawarcia różnego rodzaju umów: otwartej, agencyjnej, umowy na wyłączność.

·       Bezpieczeństwo- sprzedający może mieć pewność, że nie trafi do niego przypadkowa osoba z ulicy, a zweryfikowany przez biuro klient.

·       Przygotowanie umowy, uzgodnienie szczegółowych zapisów w umowie oraz wyjaśnienie znaczenia określeń prawnych oraz zapisów

·       Doświadczenie kadry procentuje w skuteczności działania i sprawnym przebiegu transakcji